חתונה קטנה

חתונה קטנה ניתן לערוך בכל מקום, גם בגני אירועים המתמחים בעריכת חתונות קטנות ואירועים קטנים בכלל. ההבדל בין חתונה קטנה לגדולה בא בעיקר לידי ביטוי בעיצוב ובסגנון האווירה שהוא יותר אינטימי ומרגש.

 

מבחינה כלכלית, אז כמובן בעניין הקייטרינג והמנות ניתן לחסוך מהסיבה הפשוטה שאין הרבה מוזמנים אך ישנם דברים שאין זה משנה אם מדובר ב- חתונה קטנה או גדולה שכן בכל מקרה צריך אותם כמו, בחירת הבגדים, התקליטן צלם האירועים וכדומה.

 

כאשר מדובר ב- חתונה קטנה חשוב לבחור אולם או גן אירועים המתאים במיוחד לחתונות קטנות שכן אולמות גדולים ידרשו מחיר גבוה ולא ירצו לבזבז יום עבודה על אירוע קטן עם מעט מוזמנים לכן או שידרשו מחיר מופרז או שפשוט יעדיפו לחכות לאירוע עם מאות מוזמנים.

 

לכן כדאי ומומלץ לבדוק היטב ולחפש מקום טוב לערוך בו את האירוע שלכם. בנוסף פנייה לאולמות לאירועים קטנים ערוכים לאירועים בסדר גודל של 100-200 אנשים ויידעו לעזור ולייעץ לכם בכל הקשור לארגון אירוע שכזה, בעיקר חתונה קטנה.

 

יש לי זוג חברים העומדים להינשא בקרוב ומתלבטים היכן לערוך את האירוע שלהם. הם חיפשו שמלות כלה בבאר שבע. בגדול הם לא מעוניינים באירוע גדול עם המון מוזמנים ורעש, אלא דווקא חתונה קטנה, צנועה ושקטה.

 

הם אפילו שקלו לעשות זאת בחצר הבית של אחד מבני המשפחה שלהם אך אחרי התלבטות קצרה, הגיעו למסקנה שזה קטן מדיי שכן גם ל- חתונה קטנה צריך מקום מסודר לערוך בו את האירוע.

 

בקיצור, באתי איתם לחפש אולם או גן אירועים שיתאים לחתונה שהם מתכננים, מצאנו יופי של מקום שבהחלט עונה על הדרישות שלהם. עכשיו יתחילו כל ההכנות באמת, כמו עיצוב האירוע, בחירת הקייטרינג, הצלם וכל זה..

 

לפני כל אירוע חייבים לחגוג מסיבת רווקים. גם אם אתם עושים חתונה גדולה או קטנה, חייבים לחגוג את הפרידה מהרווקות, בלופט חוגגים כל מיני אירועים, ימי הולדת, מסיבות אירוסין ובעיקר מסיבת רווקים/ות.

חתונה קטנה

חתונט

כי אין מקום אחר