קייטרינג צמחוני בחיפה

בשנים האחרונות הטרנד של קייטרינג צמחוני צובר יותר ויותר תאוצה בעולם בכלל ובישראל הקטנה בפרט. אם בעבר רק משוגעים לדבר היו צמחוניים ועוד פחות מכך היו מזמינים מנות צמחוניות או קייטרינג צמחוני כולו, היום מדובר בתחום אשר הולך ומתפתח.

 

יותר ויותר חברות קייטרינג פותחות מחלקות צמחוניות, ויש כבר מספר חברות אשר פתחו מחלקות של קייטרינג טבעוני. היו כמה אנשי עסקים ושפים מהירים אשר פתחו חברות קייטרינג אשר מתהדרות בכך שהן מכינות רק קייטרינג צמחוני - זאת אומרת שהן לא מכינות שום דבר אחר ובלי מנות בשריות.

 

קייטרינג צמחוני בחיפה

 

אם אתם מחפשים קייטרינג צמחוני בחיפה - קייטרינג הדרי הידועה היא חברת הקייטרינג שלכם. קייטרינג הדרי מתמחה בתחום הצמחוני והחלבי עם מגוון גדול של מנות צמחוניות עשירות, מזינות, בריאות וכמובן טעימות.

 

לעתים קרובות הזוג אינו מעוניין שהקייטרינג כולו יהיה צמחוני ומעדיף שלרוב האנשים תהיה האפשרות לאכול בשר, ואז מזמינים רק מספר מצומצם של מנות צמחוניות, אשר כל אחת מהן מיועדת למישהו ספציפי שיודעים שהוא צמחוני.

 

קייטרינג צמחוני אינו כולל בשר בכלל אולם בהחלט אפשר לשלב בו מנות של דגים, כמובן שמספר סוגי פסטות, המון סלטים מעניינים ומיוחדים, פשטידות מפתיעות וירקות מוקפצים עם רטבים. במידה והזמנתם קייטרינג צמחוני - אין לכם שום בעיה עם הכשרות ועם קינוחים חלביים, שזה יתרון נוסף.

מקומות קטנים לחתונה

חתונט

כי אין מקום אחר