טבעות נישואין

המזכרות האמיתיות מערב החתונה, חוץ מאלבום התמונות כמובן, הן טבעות נישואין. במשך השנים האלבומים יישארו בארון עטופים באבק ולעתים רחוקות נוציאם בכדי להיזכר.

 

אך הטבעות נשארות על האצבע כל הזמן (או לפחות אמורות כך), בסרטון נוכל גם לראות טקס הענקת הטבעות עם כריות לטבעות.

יש כאלה שמתאימים את סלסלת החינה לכרית לטבעות.

 

לפי המסורת היהודית, תוכלו לשאול כל חנות יודאיקה, על טבעת הנישואין לקיים שלושה דברים: שתהיה עשויה מחומר אחד, עליה להיות עגולה ועשויה מקשה אחת מבפנים וכמובן ללא שיבוץ באבנים.

 

כמו בכל דבר בתחום התכשיטים, גם טבעות נישואין יש במגוון עיצובים למרות ה"מגבלות" שיש להן. (שהן צריכות להיות עגולות, עשויות מחומר אחד וללא קישוטים למיניהם). אך למרות זאת כמובן שלא כל ה- טבעות נישואין זהות ואפשר מבחוץ לעצב בחריטה כיד דמיונו של המעצב.

 

למרות שנשים מאוד אוהבות יהלומים (ומי לא בעצם...) לא ניתן לשלבן על טבעות נישואין. ההסבר לכך היא שעל הטבעת להיות "צנועה" שכל אחד יוכל להרשות לעצמו לקנות ולא ייווצר הבדלי מעמדות.

 

גם אם לפעמים אולי נראה לכן שטבעות הנישואין שלכן הן פשוטות למדי תמיד אפשר לשלבן עם תכשיטים נוספים שכן טבעות נישואין ותכשיטים אינן חלק נפרד אחד מהשני ומכיוון שרוב טבעות נישואין הן קלאסיות, שילוב של טבעת מעט נוצצת שתתן טיפה אור בהחלט יכול להיות שילוב יפה. כמובן שאין כל רע בטבעת קלאסית, אחרי הכל הכי חשוב שיהיה להן ערך סנטימנטלי.

 

כשמדובר בתחום התכשיטים, המחירים עלולים להגיע לאלפי שקלים, כמו גם טבעות נישואין. לכן כדאי לדעת מראש את התקציב שלכם ורק אחר כך לבחור ולבדוק.

 

צריך להבין שאחת הסיבות טבעות נישואין הן יחסית פשוטות בהשוואה לתכשיטים אחרים זה בגלל העובדה שהן לא אמורות להיות בולטות ונוצצות אלא בדיוק להפך, שיהיו פשוטות, צנועות ובעלי משמעות עמוקה התאחד בין בני הזוג.

טבעות נישואין

חתונט

כי אין מקום אחר